דורון שיפוצים

שיפוץ הזדקנות מבנה - אנו ננגיש לך את הבית לצרכים הייחודיים שלך ע"י כמה שינויים ספציפיים בלבד..

מעבר לעיצוב בנוי

בימים אלה, יותר ויותר בעלי בתים בוחרים “להתיישן במקום” כדי שיוכלו להמשיך ולהישאר בבית ובשכונה שהם אוהבים תוך שהם נהנים מכל הנוחיות והשירותים שצמחו והפכו להיות לנטל או תלות. חברת “דורון שיפוצים” תתאים את תוכניות השיפוץ כך שיכללו שינויים המתחשבים בצרכים האישיים שלכם, כדי להפוך את מרחבי המגורים שלכם לנוחים ופונקציונליים יותר, כך שתוכלו ליהנות בבטחה מהבית שאתם אוהבים.

חברתנו מציעה מגוון רחב של שינויים במקום לתושבים בתל אביב בייחוד ובארץ. אנשי המקצוע והמעצבים המיומנים שלנו יכולים להתאים פתרון שיענה על מגוון צרכים ייחודיים.
שינויים שכיחים ונפוצים במקום כוללים בנייה ו / או התקנה של:

קבע תזמון ייעוץ העיצוב שלך

חברת “דורון שיפוצים” מוכרת בעקביות בזכות מחויבותה לעבוד עם לקוחות בכדי להפוך את תהליך השיפוץ לנוח וחלק ככל האפשר, בין היתר, מתן מוצרים ופתרונות איכותיים שיעזרו לקשישים ובעלי מוגבלויות לחיות בנוחות בבתיהם ועוד.

אנו מקצים צוות שיפוצים ייעודי המותאם אישית לכל פרויקט, שיפקח על כל ההיבט של תכנון ובנייה, וכדי להבטיח שכל הניירת וההיתרים הקשורים לביצוע שינויים ביתיים יטופלו במהירות על ידי אנשי המקצוע שלנו.

ל”דורון שיפוצים” יש דירוג A+ על ידי הלשכה לעסקים טובים יותר, לצד הכרה בטופ 500 המובילים של מגזין השיפוצים המוסמך ושיטות העבודה המומלצות ביותר של מגזין השיפוצים (50 גדולים). אנו גאים להפליא בהישגים אלה, מכיוון שהם תוצאה של מאמצינו המסורים לאורך השנים לספק שירות לקוחות מעולה ללקוחותינו ולבני משפחותיהם.

צרו קשר עוד היום עם “דורון שיפוצים” כדי ללמוד עוד כיצד אנו יכולים לסייע לכם או ליקיריכם להישאר בבית עם שירותי השיפוץ הייעודיים שלנו במקום.

חדר אמבטיה עם מושב פנימי, וידיות, כיור כף רגל רכוב על סיפון, עם גובה מנוף יחיד ושירותים בגובה נוחות.

מקלחת בלי מקלחת עם משטחים עמידים להחלקה, מושב מקלחת נפתח, מדף שקוע מואר לאחור לשמפו, סבון וכו ‘וכיור כיור אמבטיה בגובה נוחות עם ברק מתחת לברז חיישן מגע ושירותים.