דורון שיפוצים

זקוק למשרד ביתי חדש?

עצב את חלל העבודה האישי שלך בבית

עבודה מהבית נוחה יותר אם יש לך את ההכנה הנכונה לכך.

כחלק משיפוץ גדול יותר, אנו יכולים לשלב משרד ביתי מעוצב ומתאים לצרכיך והעדפותיך.

ישנן מספר דרכים לגילוף יצירתי ויצירה מחדש של שטח עבודה אם אין לך שטח משרדי ייעודי בבית.

הוספת מחיצה מטלטלת (במקום בו המקום מאפשר) יכולה להעניק לך את הפרטיות הדרושה לך להתמקד בעבודה ולפתוח את החלל בכל פעם שאתה מעדיף זאת. ניתן לבנות שולחנות עבודה בהתאמה אישית כך שיתאימו לצרכי העבודה שלכם מבחינת השימוש והאחסון.

התאורה הנכונה חשובה ואם אתם מקיימים פגישות מקוונות יש לקחת בחשבון גם את הרקע.

לפי העיצוב, זה יכול להשתלב בחדר שינה, בסלון או בחלל אחר כדי לא להיראות במקום ולא לפגוע ביופיו של הבית שלך. זה יכול להיות מסתיר עם מחיצות, לוחות נעים, גלגול מטה או דלתות מתנדנדות. בין אם אתה זקוק לאזור מינימלי לשולחן עבודה ולמחשב או לאזור גדול יותר, נוכל ליצור אותו.

אנו נעצב, נבנה ונתקין את חלל העבודה האידיאלי לביתכם הכל במסגרת שיפוץ אחד כולל.

כלקוח לשיפוץ אצלנו ב”דורון שיפוצים”, יתווסף למנהל, פרויקט מעצב (DPM) שיפקח על הפרויקט שלך וינחה אותך בכל שלב בתהליך השיפוץ.

אנו דואגים לכל דבר כולל:

“דורון שיפוצים”עובד עם כמה מהיצרנים הטובים ביותר בענף שיפוץ הבית בכדי להבטיח מוצר גמר מרהיב ועמיד לאורך זמן. אנו יכולים לספק את כל מה שתצטרכו לביתכם ולעצב אותו על מנת לשקף את טעמכם, החל מארונות ומשטחי עבודה בהתאמה אישית ועד פתרונות תאורה, ריצוף ואחסון. הצוות שלנו אפילו יטפל במשימות רבות הגוזלות זמן הקשורות לשיפוץ, כמו איסוף אישורים ואישורים ושליחת מכתבי שכנים. המחויבות שלנו למצוינות היא רק אחת מהסיבות הרבות שבגללן אנו שומרים על דירוג A + מול הלשכה לעסקים טובים ומדורגים בעקביות בין הקבלנים המובילים בארץ על ידי מגזין השיפוצים והשיפוצים המוסמכים.

קבע שיחת ייעוץ לעיצוב הנכס שלך עוד היום!

התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 073-3745064 או מלאו את טופס הייעוץ שלנו לתאום פגישת ייעוץ ביתית בחינם. אנו גאים לשרת לקוחות שדורשים לא פחות מהטוב ביותר.