דורון שיפוצים

שיפוץ המבוסס כולו על עיצוב שנבנה צעד צעד ומעבר לו..

חברת שיפוצים המיועדת לבניית עיצוב מוגדרת בדרך כלל כמי שמספקת שירותי עיצוב ושיפוץ (עבודה ולוגיסטיקה מקיפה), תוך שילוב של השניים, כך שללקוח תהיה חברה אחת שתטפל בשניהם.

קבלן שיפוץ שהוא מומחה בבניית עיצוב כמו “דורון שיפוצים” יכול להוות לך יתרון, מכיוון עם “דורון שיפוצים” לא תצטרך לעשות יותר מחקר על עיצוב, מוצרים ולהשקיע זמן בקניות דרך חנויות כאלו ואחרות. מאחר וכאשר עובדים עם ספק עבודה אחד בלבד, הלקוח יזכה לעתים קרובות לקבל את המוצרים הנכונים, הגדלים, הגימורים והכמויות הנכונות, כולל מסירה בזמן. (זה יכול להיות הרבה יותר מסובך משזה נראה לך).

חברות רבות מספקות חלק מהשירותים והמוצרים אך לרוב לא את כל השירותים בסל אחד. 

לדוגמה, תכנון מבנה עשוי שלא להתמודד עם עבודות אינסטלציה, הארונות, השיש או מכשירי החשמל וכ’ו.. יכולים להינזק. חלקם עשויים לתת לקבלנות משנה את העבודה ולא להיות מעורבים באופן עקבי בעבודה או לנהל אותה באופן ישיר, מה שעלול לגרום לבעיות רבות שניתן למנוע אם בוחרים את הקבלן הנכון מראש. 

img-1

לטפל בהובלת הציוד והחומרים לביתך ולתאם ולפקח על כל העבודות הכרוכות בכך, החל מהגנה על האזורים שמחוץ לאזורי השיפוץ ועד הריסה, נגרות, אינסטלציה, חשמל, עבודות חרס, משטחי אבן, רעפים, דלתות מקלחת מזכוכית בהתאמה אישית ועוד.. ולבסוף – השלמת הפרויקט בשיטה יעילה ונקייה – אנו עושים זאת מאחר ויש לנו מחוייבות לעמידה בלוחות זמנים ואחריות על עבודה ועל מוצרים למשך 7 שנים. (למעט מכשירים המכיעים עם אחריות לשנה).

מעבר לזה, אנו שמחים לתת דעה עיצובית וייעוץ בבחירת ריהוט כמו שטיחים, רהיטים, יצירות אמנות ועוד,.

שירותי הייעוץ, העיצוב, בחירה ואספקת המוצרים והשיפוץ הייחודי שלנו הם בהחלט תהליך יעיל וחסכוני שחוסך זמן בעיקר עבור הלקוח. כאשר חברי הצוות המיומנים שלנו פועלים בשיתוף פעולה בכדי להביא לך את ביצוע הפרויקט היעיל ביותר עם תוצאות סופיות מהממות. מה שהופך את חווית שיפוץ הבית שלך לחוויה חיובית.

עיצוב שנבנה, שיפוץ ומעבר לו - דורון שיפוצים

היתרונות שהשיטה שלנו כוללת:
  • מעצבי פנים הבקיאים בעיצוב פנים מותאם אישית ומנהלי פרוייקטים בעלי ניסיון רב בניהול פרויקטים בתחום השיפוץ ועיצוב הבית.
  • מערכת ניהול פרויקטים שיטתית עם פיקוח קשוב למעקב צמוד ומדוקדק אחר כל שלב.
  • אומנים אמיתיים מיומנים ואמינים לביצוע העיצוב.
  • נקודת קשר אחת לניהול ולמענה בכל בקשותיך ושאלותיך.
  • בחירת מוצרים של היצרנים המובילים.
  • עדכוני התקדמות ללקוח באופן קבוע ושוטף.

רוצה עוד פרטים? אל תישאר עם ההתלבטות!

קבל את בית החלומות שתמיד רצית! בחר באחת מחברות השיפוצים המובילות עם למעלה מ- 28 שנות ניסיון בעיצוב / בניית שיפוצים. התקשרו היום ל “דורון שיפוצים” בטלפון 073-3745064 או מלאו טופס ייעוץ ונחזור אליכם בהקדם.