דורון שיפוצים

הפוך את המרתף שלך לאיזור יפה יותר ..

מעבר לעיצוב בנוי

שיפוץ מרתף לא גמור או מיושן יכול להוסיף לכם מרחב מחיה יקר ערך ובו זמנית הוא יכול לשמש אותכם רבות, בין היתר ליחידת דיור חוקית, שכירות ועוד. 
אם אתה זקוק ליותר מרחב מחיה, או בשל התרחבות  התא המשפחתי שלך, ניתן להפוך מרתף כמעט לכל דבר שאתה יכול לדמיין או להזדקק לו מסטודיו למשרד ביתי לנווה מדבר ועוד. כדאי אפילו לשקול לנצל את החלל לחדר כביסה נוסף, חדר משחקים, חדר שינה נוסף, חדר אמבטיה, סטודיו לחזרות, חלל אמנות, חדר אימונים, אולם תצוגה או כל מה שתעלה על דעתך.

בין אם במסגרת שיפוץ בית גדול יותר ובין אם כשיפוץ בפני עצמו, השיקול להוסיף חדרים לבית שלך באמצעות שחזור המרתף שלך יכול להוות הזדמנות לשיפור סביבת הבית שלך!

תקרות נמוכות מדי במרתף שלך?

 אנחנו יכולים לשנות זאת! חפירת הרצפה או הרמת התקרה הן שתי דרכים להשיג גובה במרתף. כהה מדי? תאורה וצבע ישנו לחלוטין את המראה. לחים וסחוטים? בידוד טוב ואולי מסיר לחות או מערכת ניקוז טובה יותר יתקנו זאת.

כלקוח לשיפוץ “דורון שיפוצים”, יתווסף למנהל הפרויקט, מעצב (DPM) שיפקח על הפרויקט שלך וינחה אותך בכל שלב בתהליך השיפוץ.

אנו דואגים לכל דבר כולל:

אנו עובדים עם כמה מהיצרנים הטובים ביותר בענף שיפוץ הבית בכדי להבטיח מוצר גמר מרהיב ועמיד לאורך זמן. אנו יכולים לספק את כל מה שתצטרכו לביתכם מבחינת עיצוב, על מנת לשקף את טעמכם, החל מארונות ומשטחי עבודה בהתאמה אישית ועד פתרונות תאורה, ריצוף ואחסון. הצוות שלנו אפילו יטפל במשימות רבות הגוזלות זמן הקשורות לשיפוץ, כמו איסוף אישורים ואישורים ושליחת מכתבי שכנים. המחויבות שלנו למצוינות היא רק אחת מהסיבות הרבות שבגללן אנו שומרים על דירוג A + מול הלשכה לעסקים טובים ומדורגים בעקביות בין הקבלנים המובילים בארץ על ידי מגזין השיפוצים והשיפוצים המוסמכים.

התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 073-3745064 או מלאו את טופס הייעוץ שלנו לתאום פגישת ייעוץ ביתית בחינם. אנו גאים לשרת לקוחות שדורשים לא פחות מהטוב ביותר.