דורון שיפוצים

זכויות מקצועיות

1) העמותה הלאומית של תעשיית השיפוצים

ההתאחדות הלאומית של ענף השיפוצים היא העמותה הארצית היחידה המוקדשת אך ורק לתעשיית השיפוצים. ההתמקדות היא בהתנהלות מקצועית, השתלמויות והכשרות, וטיפול הוגן ואתי בענף שיפוץ הבית. מטרת הליבה היא קידום ולקדם את המקצועיות של תעשיית השיפוצים, את המוצר ואת ייעודו הציבורי החיוני.
2) מטבחים לאומיים ועמותת בתים

img-1

האגודה הלאומית למטבח ולאמבטיה הינה עמותת סחר ללא כוונת רווח המחזיקה בתערוכת תעשיית המטבחים והאמבטיה המונה למעלה מ- 40,000 חברים, היא חינכה והובילה את ענף המטבחים והאמבטיות במשך 45 שנה. המשימה של החברה היא לשפר את ההצלחה והמצוינות של החברים, לקדם מקצועיות ושיטות עסקיות אתיות ולספק מנהיגות והכוונה לתעשיית המטבחים והאמבטיה.

3) שיפוץ מוסמך מוביל ובטוח

שיפוצים ופעילויות תיקון המשלבות צבע על בסיס עופרת עלולים לחשוף ילדים, כמו גם מבוגרים, לרמות מזיקות של אבק עופרת.
הרעלת צבע המבוסס עופרת משפיעה על למעלה ממיליון ילדים כיום.
השפעות בריאותיות שליליות כוללות לקויות למידה, בעיות התנהגות ועיכוב בדיבור. אם לא נעשה בצורה בטוחה להוביל, 
ב- 22 באפריל 2008 הוציא החוק כלל המחייב להשתמש בשיטות עבודה בטיחות עופרת שמטרתן למנוע הרעלת עופרת אצל ילדים. ב -1 באוקטובר 2010 הכלל נכנס לתוקף ויש לאשר חברות שמבצעות פרויקטים של שיפוץ, תיקון וצביעה המפריעות צבע מבוסס עופרת בבתים, בתי טיפוח לילדים ובבתי ספר שנבנו לפני 1978, שיפוצניקים עצמאיים חייבים להיות מאומנים על ידי הכשרה מוסמכת לביצוע עבודות ושימוש בחומרים מסוג זה. לנו יש את המודעות לנקוט בשיטות עבודה ספציפיות כדי למנוע נזקי זיהום עופרת וחומרים מסוכנים אחרים.