דורון שיפוצים

שיפוץ מלא – מעבר לעיצוב בנוי

אבני חום, בתי שורה ובתים ישנים, הם בעלי איכויות ייחודיות שיש לקחת בחשבון בכל עיצוב מחדש כדי להבטיח שהקסם והיופי המקורי של הבית יישמר.

בחירת חברת שיפוצים או קבלן עם ניסיון רב בשיפוץ היא חיונית, מכיוון שמבנים אלה מציבים לעיתים קרובות אתגרים ייחודיים שדורשים מומחיות מיוחדת לטיפול. רבים מהבתים הקלאסיים הללו מכילים תכונות מתמשכות, כולל קירות טיח מעוקלים, תקרות מפרצון, תקרות קופפות, פיתוחים מפורטים, דלתות לוח שקועות ומעקות עץ בהתאמה אישית. עדכון מערכות אינסטלציה, חשמל, חימום ומיזוג אוויר וכן בידוד נכון של בתים אלה מחייבים הבנה מעמיקה של אופן בניית הבתים ואיזו השפעה יהיו לשינויים. חלקם נמצאים ב”אזורי ציון דרך “ייעודיים וככאלה נדרשים אישור מיוחד מוועדת ציוני הדרך עבור רוב השינויים. זה המקום בו “דורון שיפוצים”, עם מומחיותו הקרובה ל 30 שנה בשיפוצים ביתיים המכסים שכונות ברחבי הארץ, יכול להועיל ביותר לבעלי הבית.

בין אם תעסיקו את חברתנו בתל אביב עבור עיצוב פנים בית, שיפוץ בראונסטון, שילוב דירות, שינויים במקום או פשוט לחדש מטבח מיושן, תוכלו ליהנות מחוויית שיפוצים יעילה וללא טרחה. הסיבה לכך היא שחברת “דורון שיפוצים” עוקבת אחר תהליך חתימה בשלושה חתימות כדי להבטיח מוצר מוגמר מרהיב.

img-1

שלב 1: ייעוץ ראשוני לעיצוב: לכל בעל בית מוקצה מעצב + פרוייקט ייעודי (DPM) שיבוא לביתכם לראותו, לדון בצרכים, בסגנון, בהעדפות וברעיונות העיצוב שלכם.

שלב 2: תכנון רעיוני וסקירת היקף העבודה: ניפגש איתך שוב כשבוע לאחר מכן עם היקף עבודה מפורט ומפורט ועיצוב ראשוני.

שלב 3: בחירת מוצרים: החלק המהנה! השלב הבא הוא לצאת לקניות עם המעצב שלנו שיעזור לכם לבחור את כל החומרים שלכם, למשל אריחים, מכשירי חשמל, ארונות, תאורה ומשטחים.

שלב 4: שלב השיפוץ: ברגע שיש לנו את האישור וההיתרים, אנחנו מוכנים להתחיל. בהנחיית מעצב + מנהל הפרויקט שלנו, בעלי המלאכה המיומנים שלנו יוצרים את סביבת המגורים האידיאלית החדשה שלך.

שלב 5: לאחר השיפוץ: עם סיום השיפוץ אנו מספקים ניקיון מקצועי וכן אחריות לעבודה ומוצרים העברתיים למשך 7 שנים.

שיפוץ “דורון שיפוצים” שיפר את שטחי המחיה של אינספור בעלי בתים בבעיר ובארץ, מאז שפתחנו את שערינו לראשונה בשנת 1992. ב- דורון שיפוצים אנו מתגאים בעסקאות החוזרות שלנו ובפניות הרבות שאנו מקבלים מלקוחות מרוצים. אנו מקדמים בברכה את ההזדמנות להראות לך כיצד חברתנו “דורון שיפוצים” תוכל לסייע לך בהפיכת שיפוץ בית חלומות שלך למציאות.

קבע/י ייעוץ לעיצוב עכשיו!

למידע נוסף אודות שירותי שיפוץ הבית של “דורון שיפוצים” ותהליך השיפוץ או לתאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו אלינו למספר 073-3745064 או מלאו את טופס יצירת הקשר עוד היום.