דורון שיפוצים

שיפוץ דירה מעולם לא היה פשוט יותר..

מעבר לבניית עיצוב:

שיפוץ דירה בעיר תל אביב ובארץ בכלל יכול להיות משימה קשה ומוחצת.

יש כל כך הרבה מה לשקול, כולל היבטים עיצוביים, החלטה אילו חדרים יש לשפץ, דרישות בנייה, היתרים, בחירת מוצרים, הזמנות, משלוחים וכמובן מגבלות תקציביות. מכיוון שכל האלמנטים הללו משפיעים על העלות הכוללת של הפרויקט, וכמו כן, השגת הערכות ריאליות לעבודה שתושלם חיונית לכל תהליך שיפוץ הדירה.

חברת “דורון שיפוצים” כאן כדי לסייע לכם בכל צרכי שיפוץ הדירה שלכם. אנו מתחילים בפישוט את התהליך הראשוני, שילוב השירותים המבוצעים בדרך כלל על ידי אדריכל, מעצב ו / או קבלן לגישה חלקה יותר, הכל תחת נותן שירות אחד, כדי להפחית באופן משמעותי את הנטייה לפרטים להישכח או לתקשר בצורה לקויה וכן אלהימנע מסיטואציות לא נעימות שיכולות להיווצר בין הספקים השונים בשל התחרות בשוק.

img-1

לחברת “דורון שיפוצים” יש מערכת שנמצאת בפיתוח כמעט 30 שנה, לפי השיטה שלנו, מתחילים בגילוי צורך ע”י התייעצות עם הלקוח בביתו, לאחר מכן עוברים לאלמנטים של העדפות עיצוב, היקף עבודה תוך כדי התייחסות לתקציב.
אנו נעבוד איתך בצמוד כדי לשלב את האלמנטים הבודדים שהופכים את הבית שלך לבית אמיתי.
לאחר שתאשר את התוכניות הראשוניות, יתחיל תהליך בחירת המוצרים החשוב ביותר.

בחירת המוצרים מתחילה באולם התצוגה שלנו במרכז המזרח וממשיכה בשלל אולמות תצוגה מובילים בארץ ובעולם אשר פיתחו איתנו קשרים במהלך השנים. הצוות שלנו יעבוד איתך בצמוד לאורך כל התהליך המרתק אך הלחוץ הזה כדי לעזור לך להצטמצם ולבחור את המוצרים הטובים ביותר לשיפור המראה והתחושה של הבית.

במקביל, צוות המשרד של “דורון שיפוצים” מתעסק בהכנת התיעוד הנדרש להגיש לחברות הניהול ולרשויות לפי חוק. כמעט 30 שנות הניסיון שלנו בתהליך קבלת אישורים מאפשרים לנו להבטיח שכל האלמנטים החיוניים קיימים כדי לאשר את תוכניות השיפוץ שלך בזמן.

ברגע שיש לנו אישורים סופיים לביצוע השיפוצים, אנו מתחילים לעבוד על כך שכל המוצרים יהיו בנמצא ובטווח זמן שסוכם מראש. מנהל הפרויקטים, והמעצב הייעודי לפרוייקט מתזמנים את הקבלנים המקצועיים שלנו, שמתחילים בתהליך השיפוץ תוך כדי הגנה על כל חפציכם והאזורים הסמוכים לאיזור השיפוץ.  מפקח על הפרוייקט מטעמנו, מנהל הפרוייקט והמעצב יבקרו במקום לעתים קרובות בכדי לכוון את הצוות וגם כדי להבטיח שהעבודה תואמת את העיצוב הראשוני,
חשוב לציין שבסיום יש לנו צוות ניקיון שמבצע ניקוי יסודי.

ב"דורון שיפוצים" מלווים אותך לאורך כל הדרך, ודואגים לכל התהליך מתחילתו ועד סופו.

לאחר סיום תהליך השיפוץ, חברתנו עדיין עומדת לשירותך עם אחריות של 7 שנים לעבודה ולמוצרים שסופקו על ידינו.
דורון שיפוצים מספקת גם אחריות לעמידה בזמנים (דד-ליין) כך שאם אנו מאחרים בפרויקט, יתווסף זיכוי ליתרה שלך!

מתחילים

בין אם ראיתם את הפנים המושלם לחדרכם / דירתכם / לנכס שלכם שוב ושוב ובין אם אתם זקוקים למיומנות וחזון של מעצב מנוסה שיעזור לעצב את החזון הזה, עכשיו הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות. בין אם אתם מחפשים ליצור תחושה מינימליסטית או פינה מסוגננת יותר, שיפוץ “דורון שיפוצים” יכול להביא אתכם לשם באמצעות תהליך שיפוץ דירות יעיל בטוח ויחסוך לכם זמן בהחלט!

קבע תזמון ייעוץ העיצוב שלך

התקשרו למספר 073-3745064, שלחו אימייל או מלאו את טופס הייעוץ שלנו בתחתית הדף עכשיו כדי לתאם פגישת ייעוץ ביתית בחינם ולהפוך את הבית שלכם למקום שאתם ממש אוהבים להיות בו!!