דורון שיפוצים

Uncategorized

3 יתרונות של עיצוב בנייה נגד. בנייה מסורתית

img-1

יתרון מס ‘1: עבודת צוות טובה יותר
אם תבחר ללכת בדרך המסורתית, יהיה עליך לשכור אדריכל, מעצב וקבלן בנפרד. וזה רק בתור התחלה. כפי שהשם מרמז, חברות לבנות עיצוב מטפלות הן בתכנון והן בתהליך הבנייה. זה גורם לעבודה חלקה יותר, בה מעודדים את בעל הבית להשתתף באופן פעיל בכל ההיבטים של פרויקט הבנייה.

יתרון מס ‘2: עלויות נמוכות יותר
במחקרים המשווים את היתרונות של בניית תכנון לעומת בנייה מסורתית, התוצאות כולן מראות ששיטת בניית התכנון זולה משמעותית. בשל זמן ההחלפה המהיר יותר והיעדר שכר טרחה מקצועי נפרד, מחקרים אלה מסכמים כי תוכלו להפחית את עלויות השיפוץ שלכם בשיעור של עד 6%.

יתרון מס ‘3: חסכון בזמן
כפי שאומר הפתגם הישן, זמן הוא כסף. כאמור לעיל, לשיטת בניית התכנון יש זמן סיבוב מהיר יותר בהשוואה לבנייה המסורתית. כאשר המעצב והבנאי עובדים יחד על אותו צוות, ההחלטות מתקבלות הרבה יותר מהר וכל הבעיות שעלולות להיפתר נפתרות כמעט מיד.

היא אחת מחברות שיפוץ הדירות המובילות בברוקלין, ניו יורק. מאז 1992 בנינו מוניטין של עיצוב ופונקציונליות ללא דופי, איכות מוצר וניהול פרויקטים מעולה. אם אתם מחפשים חברת בניית עיצוב מיומנת ומנוסה שתעבוד בביתכם, דאגו להתקשר אלינו למספר (212) 599-5060 או למלא את טופס יצירת הקשר שלנו כדי ליצור קשר עם אחד המומחים שלנו היום.

img-2

Author

manhetenx

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *