דורון שיפוצים

Uncategorized

5 פרויקטים משופצים ביותר לשיפוץ דירות בניו יורק

img-1
  1. שילוב דירות – שילוב של שתי דירות הוא אחד הפרויקטים המסובכים ביותר שאפשר לבצע וזה הרבה יותר קל לבצע בהשוואה לחיפוש דירה גדולה יותר באותו אזור. זה כרוך במכשולים לוגיסטיים רבים – היתרים, הסכם שינוי הבנייה, ניירת עם מחלקת הבניינים של ניו יורק – אך התוצאות יכולות להיות שוות את זה. עם שיפוצניק טוב לבניית עיצוב, לא תצטרך לדאוג לאף אחד מאלה. כמו כן, בעוד שמקובל לשלב דירות צמודות באותה קומה, ניתן לשלב שתי דירות סמוכות אנכית.
  2. הסר קירות פנים – הסרת קירות מחיצה פנימיים היא דרך נהדרת לפתוח את מרחב המגורים שלך ולשנות את תוכנית הקומה שלו. לדוגמא, הסרת קיר יכולה להרחיב את שטח הסלון שלכם או לפתוח את המטבח שלכם. קל להסיר את קירות המחיצה, אך אתה זקוק לקבלן שיפוצים כדי לוודא שאתה לא דופק נושאות עומס או פוגע בשירותים.
  3. הוסף חדר – כדאי גם לשקול את ההפך ובמקום זאת להוסיף חדר חדש לדירה שלך. זה אידיאלי אם יש לך מקום פנוי ומשפחה צומחת. תצורה מחודשת של קירות המחיצה יכולה לתת לכם מקום לחדר שינה אחר או למשרד ביתי.
  4. שיפוץ אמבטיה – עדכון חדר אמבטיה קיים או הוספת חדר חדש יכול להוסיף ערך לדירתכם. ישנן דרכים רבות בהן ניתן לעשות זאת, החל פשוט מהחלפת האריחים, התאורה והגוף, וכלה בשינויים גדולים כגון המרה של אמבטיה למקלחת.
  5. הוסיפו כביסה – אזור כביסה משלכם (בניגוד לשימוש במטבע או בחדר הכביסה המשותף של הבניין) הוא אידיאלי בתקופות אלו של הסגר, שלא לדבר על נוח מאוד. אם הבניין שלך מאפשר כביסה משלך בדירה, עליך לנצל את ההזדמנות לשיפוץ הבא שלך. שימו לב כי איטום הוא דרישה חשובה, ויש להשאירו לאנשי מקצוע.

היא הספקית המובילה שלך של שירותי שיפוץ דירות ומטבחים. התקשר אלינו למספר (212) 599-5060. אתה יכול גם למלא את טופס יצירת הקשר שלנו כדי לקבוע פגישה. אנו משרתים לקוחות בברוקלין ובמנהטן, ניו יורק, ובקהילות שמסביב.

img-2

Author

manhetenx

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *